16 березня – Mediabreakfast із майбутніми вступниками

16 березня 2018 року запрошуємо потенційних вступників та всіх охочих на Mediabreakfast із Магістерською програмою з медіакомунікацій УКУ.

На зустрічі Ви дізнаєтесь, як стати нашим студентом і навіщо, послухаєте відомого українського фахівця у сфері візуалізації даних та матимете змогу подискутувати з ним у невимушеній атмосфері. А також поринете в унікальне навчальне середовище нашої Магістерки.

Розпочне медіасніданок наш спеціальний гість, заступник головного редактора й керівник напряму журналістики даних та інфографіки Texty.org.ua Анатолій Бондаренко. Він виступить із лекцією “Комунікація та візуалізація: як зробити реальність видимою”. Ви не лише дізнаєтесь, як за допомогою даних розповідати захопливі історії, а й зазирнете за лаштунки нашого навчального процесу – адже пан Анатолій викладає курс із візуалізації даних для студентів Програми.

Далі на Вас чекає відкрита дискусія-обговорення та неформальне спілкування за “круглим столом”.

Також керівник кафедри Вікторія Романюк ознайомить Вас із напрямами, навчальними курсами та додатковими можливостями для фахового зростання, які ми пропонуємо своїм студентам. А також розповість про нові умови вступу та відповість на усі Ваші запитання, пов’язані з процесом вступу та перевагами навчання на Програмі.

Окрім цього, Ви матимете нагоду:

  • познайомитися та поспілкуватися з нашими викладачами і студентами;
  • оглянути навчальний простір;
  • дізнатися про позанавчальні проекти та ініціативи, до яких зможете долучитися, ставши студентом Магістерської програми з медіакомунікацій УКУ.

Зустріч відбудеться за адресою: вул. Хуторівка, 35а, ауд. 202, м. Львів. Початок о 10:30.

Усіх охочих взяти участь у події просимо попередньо заповнити реєстраційну форму.

Як нас знайти