26 квітня – зустріч з першим заступником Голови СММ ОБСЄ в Україні Александром Хугом

26 квітня 2018 року Магістерська програма з медіакомунікацій УКУ запрошує студентів Українського католицького університету на зустріч із першим заступником Голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александром Хугом.

Тема зустрічі: “Факти мають значення”.

Зустріч розпочнеться о 13:30 і відбуватиметься за адресою: Львів, вул. Хуторівка, 35а, ауд. 202.

Про гостя: Александр Хуг, фаховий юрист, служив офіцером у Швейцарській армії,  в тому числі як регіональний командуючий підрозділу підтримки Швейцарського штабу для ОБСЄ в північній Боснії та Герцеговині. Також він працював у Місії ОБСЄ в Косово, місії тимчасового міжнародної присутності у Хевроні, та Місії ЄС з Верховенства права в Косово (EULEX).

До свого призначення до Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, Александр Хуг виконував обов’язки Голови секції та Старшого радника Верховного комісара ОБСЄ з питань національних меншин.