9.10.2019 Надія Парфан: Авторська сучасна українська документалістика

Радо запрошуємо 9 жовтня на майстер-клас Надії Парфан з сучасної авторської документалістики, який відбудеться в рамках допрем’єрного туру режисерки з її дебютним повнометражним фільмом «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго».
 
Народилася в Івано-Франківську. Вивчала культурологію, урбаністику та соціальну антропологію. З 2012 по 2013 роки брала участь у програмі Фулбрайта у Філадельфії, США. У 2014—2015 пройшла курс документальної режисури DOK PRO у Кіношколі Анджея Вайди у Варшаві, Польща.
Надія є співзасновницею міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86», що з 2014 по 2018 роки відбувався у Славутичі неподалік Чорнобиля. Вона також авторка ідеї та креативна продюсерка документального проекту MyStreetFilmsUkraine, у рамках якого українські режисери створили і випустили на екран 49 короткометражних фільмів. Серед них: «Ма» Марії Стоянової (брав участь у Jihlava IFF, OpenCityDocFest, Astra IFF), «Діорама» Зої Лактіонової (DokLeipzig, Jihlava IFF), «Я і Маріуполь» (фільм-переможець Фестивалю молодих художників у Мистецькому Арсеналі) та «Народний музей Авдіївки» Пьотра Армяновського (головний приз за Найкращий документальний фільм фестивалю «Відкрита Ніч»).
У 2018 році Надія спільно з продюсером Іллею Гладштейном заснувала продакшен-компанію «Phalanstery Films».
 
«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» — дебютний повнометражний фільм Надії. Проект стрічки став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно. Світова прем’єра відбулася на фестивалі Visions Du Reel — одному з найбільших документальних форумів світу, що проходить у швейцарському місті Ньйон. Українська прем’єра відбулася в рамках конкурсу європейських документальних фільмів на Одеському міжнародному кінофестивалі.
 
В прокат у Львові стрічка вийде вже 17 жовтня. 18 жовтня режисерка особисто представить фільм на події Львів: прем’єра «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго».
Подія відбудеться 9 жовтня о 16:30 год. Адреса: м. Львів, вул. Козельницька, 2, Центр Шептицького, паркова аудиторія.