9 травня – День відкритих дверей оновленої Магістерської програми з медіакомунікацій УКУ

9 травня оновлена Магістерська програма із медіакомунікацій УКУ запрошує на День відкритих дверей – на нашу модернізовану програму, у нашу професію і в наш навчальний простір.

Про нові вектори програми розповість керівник кафедри Вікторія Романюк. Із викликами, які постають перед сучасними фахівцями у сфері медіакомунікацій, ознайомить наш гість Дмитро Золотухін (заступник міністра інформаційної політики України). А власним досвідом у царині медіааналітики й комунікативного менеджменту поділяться наші випускниці Яна Машкова (Інститут масової інформації) та Євгенія Резниченко (Be-it Agency).

Після формальної частини запрошуємо на неформальне спілкування під живу музику, на спільну фотосесію й екскурсію авдиторіями, ньюзрумом і телерадіостудією.

Також нагородимо переможців конкурсу на найкращий мотиваційний лист «Вмотивований – Я!», до участі в якому запрошуємо наших потенційних вступників.

У листі автор має змістовно, аргументовано й оригінально прописати свою мотивацію вступити саме на нашу Програму, а також коротко розповісти про себе (обсяг – 1 аркуш друкованого тексту). Дедлайн – 1 травня. Переможців конкурсу оголосимо 3 травня. П’ятьом переможцям Програма оплатить проїзд до Львова на День відкритих дверей (9 травня), а на перших трьох переможців чекатимуть подарунки.

Просимо надсилати ваші листи на електронну скриньку [email protected].

Не проґавте нагоди зазирнути до нашої оновленої програми, затребуваної професії й чудової медіародини! Щиро запрошуємо до нас!

Фото та відео з попередніх зустрічей на Днях відкритих дверей – 2016, 2015, 2014.