День відкритих дверей оновленої Магістерської програми з медіакомунікацій УКУ

9 травня відбувся День відкритих дверей та презентація оновленої Магістерської програми з медіакомунікацій УКУ.

Керівник кафедри Вікторія Романюк та засновниця Магістерської програми Марія Титаренко ознайомили потенційних абітурієнтів із новими векторами, напрямками та можливостями Програми.

Гість заходу Дмитро Золотухін (заступник міністра інформаційної політики України) виступив із доповіддю, присвяченою викликам, які постають перед сучасними фахівцями у сфері медіакомунікацій.

Випускниці Магістерської програми з медіакомунікацій УКУ Яна Машкова (Інститут масової інформації) та Євгенія Резниченко (Be-it Agency) поділилися власним досвідом у царині медіааналітики й комунікативного менеджменту.

Також нагородили переможців конкурсу на найкращий мотиваційний лист «Вмотивований – Я!», до участі в якому були запрошені потенційні вступники.  ІІІ місце здобула Ірина Яворська з оригінальним, нешаблонним та щирим мотиваційним листом. На ІІ місці – Ірина Волощак та її лаконічна й водночас блискуче аргументована робота. А найвмотивованішою та найцілеспрямованішою визнано Крістіну Віслянську, яка, до речі, виявилася завсідницею усіх головних медіаподій Магістерки. Не потрапила до переможної трійки, але сподобалася журі й була відзначена нагородою робота Ганни Чорнобровкіної.

Після офіційної частини викладачі, студенти і гості спілкувалися під живу музику у виконанні кавер-гурту Pacific Motion студентки першого курсу Лізи Александрович, оглянули авдиторії, ньюзрум і телерадіостудію.

Більше фото – на нашій сторінці у Facebook.