Девід Грекон: Documentary as a Representation of Truth. The Exterminal Film and Punk Subcultures

16-17 листопада  перед студентами магістерської програми з медіакомунікацій УКУ виступав гостьовий лектор Девід Грекон (David Gracon), професор Університету східного Іллінойса (Eastern Illinois University), стипендіат програми Фулбрайт, режисер-документаліст, фахівець у сфері візуальних медій.

16 листопада о 13:30 проф. Грекон прочитав лекцію на тему: “Documentary as a Representation of Truth”. У межах зустрічі студенти обговорили із гостем питання співвідношення факту та фікції у документалістиці, особливості сприйняття кадру та кінооповіді.

Тема другої зустрічі, яка відбувалася 17 листопада о 10:00 – “The Exterminal Film and Punk Subcultures”.

Лекції відбувалися в аудиторії 202 на вулиці Хуторівка, 35а. Робоча мова – англійська.