Mediabreakfast із майбутніми вступниками: фото та відео

16 березня 2018 року на Магістерській програмі з медіакомунікацій УКУ відбувся Mediabreakfast із майбутніми вступниками.

Медіасніданок розпочався лекцією спеціального гостя заходу, викладача Програми, заступника головного редактора й керівника напряму журналістики даних та інфографіки Texty.org.ua Анатолія Бондаренка. Тема: «Комунікація та візуалізація: як зробити реальність видимою».

Далі студенти долучилися до неформальної дискусії про стан і тенденції розвитку сфери візуалізації даних. Автори найцікавіших запитань отримали подарунки, які згодяться їм у підготовці до вступу на Магістерську програму з медіакомунікацій: книги «Функціональне мистецтво: вступ до інфографіки та візуалізації» Альберто Каїро та «Медіяетика: практичні випадки та моральні міркування».

Керівник кафедри Вікторія Романюк ознайомила потенційних вступників із напрямами, навчальними курсами та додатковими можливостями для фахового зростання, які отримують студенти Програми. А також розповіла про нові умови вступу та відповіла на усі запитання, пов’язані з процесом вступу та перевагами навчання на Програмі.

Також потенційні вступники мали нагоду поспілкуватися зі студентами Магістерки, які провели для них екскурсію навчальним корпусом.