«Один день на Програмі з медіакомунікацій УКУ» :: фото та відео

15 грудня 2017 року студенти-бакалаври та магістри з різних куточків України побували на Магістерській програмі з медіакомунікацій УКУ та мали нагоду відчути себе нашими студентами у межах заходу “Один день на програмі з медіакомунікацій УКУ”.

Знайомство розпочалося із виступу керівника кафедри Вікторії Романюк, яка розповіла слухачам про напрямки, навчальні курси та проекти магістерської програми.

На лекції експертки з онлайн-комунікацій Надії Баловсяк студенти дізналися про небезпеки інформаційного простору та шляхи захисту від них. А на лекції-практикумі Марії Титаренко – аналізували відомі публічні промови та відкривали для себе секрети ефективної взаємодії з аудиторією.

Спеціальна гостя заходу Марія Жданова, керівник діджитал-напряму українського Vogue, виступила із лекцією на тему: «Контент і стратегії медій: що, як і чому читають онлайн».

Також гості заходу побували на записі інтерв’ю з Марією Ждановою для нашого студентського Радіо 412.

Більше фото – на сторінці Програми у Facebook