15 грудня – «Один день на програмі з медіакомунікацій УКУ: Відчуй себе нашим студентом»

15 грудня запрошуємо студентів-бакалаврів та магістрів на “Один день на програмі з медіакомунікацій УКУ” – відкритий захід, на якому Ви матимете нагоду відчути себе нашими студентами.

Упродовж одного дня Ви зможете зануритися в атмосферу навчання на Магістерці, ознайомитися з навчальними курсами та додатковими можливостями, які ми пропонуємо нашим студентам. Також познайомитеся з викладачами, побуваєте на їхніх лекціях.

Керівник кафедри Вікторія Романюк ознайомить із напрямами, можливостями та перспективами навчання на Програмі.

Засновниця Програми, доцент кафедри медіакомунікацій УКУ Марія Титаренко проведе лекцію-практикум на тему «Діагностика публічних виступів». Разом із нею Ви аналізуватимете відомі публічні промови за різними алгоритмами, зокрема крізь призму риторичного канону. Зрозумієте, що робить промови успішними й оригінальними та дізнаєтеся, як правильно будувати структуру виступу та ефективно взаємодіяти з авдиторією.

Про виклики, небезпеки інформаційного простору та як від них захиститися розповість експерт з онлайн-комунікацій Надія Баловсяк. Тема: «Комунікація та онлайн-безпека: як не втратити дані, гроші, репутацію». На лекції ви дізнаєтеся, навіщо і від чого потрібно захищати свої дані, як онлайн-сервіси маніпулюють нами та заробляють на нас. І чому сьогодні безпека – це не лише про віруси, але й про прийняття рішень, фінансову свободу і незаангажованість.

Спеціальна гостя заходу Марія Жданова, керівник діджитал-напряму українського Vogue, прочитає лекцію: «Контент і стратегії медій: що, як і чому читають онлайн». Також Ви побуваєте на записі інтерв’ю з Марією Ждановою для нашого студентського Радіо 412.

Після цього на Вас чекає екскурсія авдиторіями, ньюзрумом і телерадіостудією та неформальне спілкування з викладачами та студентами.

Подія відкрита для всіх охочих за умови попередньої реєстрації. Щоб зареєструватися, просимо заповнити електронну форму та коротко сформулювати Вашу мотивацію щодо участі в заході. Десятьом учасникам-авторам найкращих (змістовних, аргументованих та оригінальних) мотиваційних листів, які проживають і навчаються поза межами Львівської області, Програма оплатить проїзд.

10.30–11.00 – Презентація Програми / керівник Магістерської програми з медіакомунікацій УКУ, доцент Вікторія Романюк.

11.00–11.40 – «Діагностика публічних виступів» / доцент кафедри Марія Титаренко.

12.00–12.40 – «Комунікація та онлайн-безпека: як не втратити даних, грошей, репутації» / доцент кафедри Надія Баловсяк.

13.00–14.40 – «Контент і стратегії медій: що, як і чому читають онлайн» / гостьовий лектор, керівник Digital-відділу журналу Vogue Ukraine Марія Жданова.

15.00–15.30 – Публічне інтерв’ю з Марією Ждановою для студентського Radio 412.

Подія відбудеться за адресою: Львів, вул. Хуторівка, 35а, ауд. 202.

Ми на мапі