Пам’ятка для вступника на Магістерську програму з медіакомунікацій УКУ

Шановні абітурієнти! Від 13 травня ми розпочинаємо вступний процес на нашу програму, який триватиме у кілька етапів:

13–29 травня – Реєстрація на додатковий фаховий іспит (онлайн), який проводитимемо для вступників з інших спеціальностей (детальніше алгоритм дій можна знайти тут .

13 травня – 3 червня – Реєстрація на ЗНО з іноземної мови (У приймальній комісій університету, який проводить вступ на спеціальність, яку ви обрали). Зареєструватися на ЗНО можна у приймальній комісії університету, до якого ви плануєте вступати, або університету, у якому навчаєтеся.

Реєстрація на ЗНО для вступників з інших спеціальностей буде відбуватися після складання додаткового вступного іспиту.

15 травня, 9.00 — 22.00 – Додатковий фаховий іспит (онлайн), перша сесія

23 травня, 9.00 — 22.00 – Додатковий фаховий іспит (онлайн), друга сесія

31 травня, 9.00 — 22.00 – Додатковий фаховий іспит (онлайн), третя сесія

Додатковий фаховий іспит – додаткове до основних іспитів вступне випробування, яке складають вступники, які вступають з інших спеціальностей. Додаткове вступне випробування, яке складається у травні, є допуском до реєстрації на ЗНО, тому: КРОК 1 – реєстрація на додаткове вступне випробування. КРОК 2 – складання випробування. За умови позитивного результату – КРОК 3 – реєстрація на ЗНО.

За цим посиланням є форма для реєстрації на додаткове фахове випробування на програму “Медіакомунікації”

Вам потрібно зареєструватися за цим посиланням і підвантажити туди скани документів.

Перелік документів, які потрібно буде підвантажити:

1. Заява. ЇЇ потрібно завантажити і заповнити “від руки”
  2. Копія документа, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон) або інший документ, який засвідчує особу і громадянство;
  3. Документ державного зразка про раніше здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього. У разі відсутності диплому з причин поточного навчання – довідку про плановане закінчення навчання.

Щоб скласти додатковий фаховий іспит, перейдіть на платформу open.ucu.edu.ua.

Покрокова інструкція:

1. Створіть новий обліковий запис на платформі open.ucu.edu.ua.
  2. На вашу електронну пошту буде відправлено листа.
  3. Прочитайте лист і зверніться за посиланням, зазначеним у ньому.
  4. Обліковий запис буде підтверджено й система вас ідентифікує. В інформації свого облікового запису вкажіть: ваші прізвище, ім’я та по батькові, місто та адресу проживання, назву університету і спеціальність, на якій навчалися.
  5. Перейдіть за посиланням, щоб записатися на іспит та отримати доступ.

Додатковий вступний іспит зі спеціальності 061 – Журналістика, освітня програма – Медіакомунікації відбуватиметься у три сесії (Ви можете скласти іспит 15 травня, 22 травня або 31 травня).

Іспит передбачає виконання завдання, що містить 30 тестових запитань і написання есею. Тестові запитання закритого типу (містять одну правильну відповідь).

Кожна правильна відповідь на тестове завдання – 2,5 бали. Максимальна кількість балів за виконання тесту – 75 балів. Ще 25 балів – за написання есею (Обсяг – до 2 500 знаків з пробілами, критерії оцінювання – грамотність, чіткість).

Результат оцінюватимемо за шкалою – «склав»/«не склав». Критерій «склав» виставляємо, якщо екзаменаційна робота вступника отримала не менше ніж 50 балів. Тривалість додаткового вступного іспиту (виконання тестових завдань і написання есею) – 2 години.

Вступник, який не складав додаткове вступне випробування у травні на обрану спеціальність в УКУ, але складав додатковий іспит і зареєструвався на ЗНО в іншому ВНЗ (та/або склав ЗНО), може подавати документи для вступу і брати участь у конкурсному відборі на обрану спеціальність в УКУ в липні.