Наші проекти

Альберто Каїро :: «Функціональне мистецтво»

Книга, видана за підтримки mymedia.org.ua, є першим україномовним навчально-наочним посібником з інфографіки та візуалізації даних.

Візуальний архів пам’яті української діаспори Нью-Йорка (Internship USA)

Уперше студенти Магістерської програми з медіакомунікацій Ярослава Савош та Назарій Мочула разом із керівником програми Вікторією Романюк мали професійне стажування у Нью-Йорку.

Лабораторія медіаменеджменту

6-9 грудня 2016 року кафедра медіакомунікацій Українського католицького університету разом із DW Akademie провели міжнародний проект «Лабораторія медіаменеджменту».

Лабораторія: Медіааналітика.UCU.EDU

5-8 жовтня 2016 року
Магістерська програма з медіакомунікацій УКУ за сприяння mymedia.org.ua
реалізувала проект «Лабораторія: Медіааналітика.UCU.EDU».

Медії та ідентичність – 2016

Міжнародна конференція «Медії та ідентичність» уже четвертий рік поспіль збирає найкращих теоретиків медійної сфери та журналістів-практиків для того, щоб обговорити, як медії впливають на людину. Як змінюються медії в конфліктних умовах?

СМС – 2016

31 березня – 1 квітня 2016 року кафедра медіакомунікацій Школи журналістики Українського Католицького Університету за підтримки MyMedia провела ІІІ Міжнародний Студентський Медіасимпозіум’2016 «Медіа в умовах конфліктів: зміни і виклики».

Пітер Померанцев :: «Нічого правдивого й усе можливе»

Книжка, видана за сприяння програми MyMedia, висвітлює проблеми трансформації російського суспільства під впливом медіатехнологій.

Громадянська журналістика у вимірах сучасного медіапростору

3-4 грудня 2015 року у Львові проходила міжнародна конференція «Громадянська журналістика у вимірах сучасного медіапростору».

MediaStream – 2015

Магістерська програма з медіакомунікацій Українського католицького університету спільно з Deutsche Welle Akademie розпочинають новий сезон Школи громадської активності «MediaStream».

Медії та ідентичність – 2015

14-15 травня в Українському католицькому університеті пройшла ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Медії та ідентичність».

СМС – 2015

ІІ Міжнародний Студентський Медіасимпозіум’2015 «Переосмислення медій як протидія пропаганді» відбувся у Львові 26–27 березня 2015 року.

MediaStream – 2014

В 2014 році Магістерська програма з медіакомунікацій Українського католицького університету спільно з Deutsche Welle Akademie започаткувала Школи громадської активності MediaStream.

СМС – 2014

Науково-практичний Студентський Медіасимпозіум (СМС) покликаний створити нову академічну платформу для обміну ідеями, проектами й результатами наукових досліджень між молодими науковцями і знаними медіадослідниками з України та з-за кордону на базі Школи журналістики Українського Католицького Університету.