Міжнародна школа мультимедійної журналістики (ISMJ)

Міжнародна школа мультимедійної журналістики – це унікальна програма, метою якої є  об’єднання українських та австрійських студентів та сприяння розумінню системи ЗМІ та медійного ландшафту двох держав. Школа є спільним проектом Інституту журналістики та медіа-менеджменту Віденського Технічного університету при Віденській торговельно-промисловій палаті (FHWien der WKW) та Магістерської програми з медіакомунікацій  Українського католицького університету.

 П’ЯТА МІЖНАРОДНА ШКОЛА МУЛЬТИМЕДІЙНОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ – 2019

11-17 лютого 2019 року у Відні у партнерстві із Institut für Journalismus & Medienmanagement der FHWien der WKW та Kooperationsbüro Lemberg – Австрійським бюро кооперації у Львові відбувся п’ятий етап Міжнародної Школи Мультимедійної Журналістики. До нього долучилися шестеро студентів Магістерської програми з медіакомунікацій УКУ – Сергій Греков, Ірина Іванець, Аліна Дзюбко, Саша Багмет, Владислав Бур’янов та Валентина Кузь.

Мультимедійні проекти учасників були об’єднані темою “соціальна відповідальність”.

  

Роботи команд-учасниць п’ятого етапу школи (11-17 лютого 2019 року, Відень)

 

 

ЧЕТВЕРТА МІЖНАРОДНА ШКОЛА МУЛЬТИМЕДІЙНОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ – 2018

9-14 липня 2018 року Магістерська програма з медіакомунікацій УКУ приймала учасників львівського етапу четвертої Міжнародної Школи Мультимедійної Журналістики (ISMJ).

IV міжнародна школа мультимедійної журналістики: історії про креативні індустрії від студентів з Австрії, Данії, Грузії та України

Роботи команд-учасниць четвертого етапу школи (9-14 липня 2018 року, Львів)

Від 12 по 16 лютого 2018 року у Відні відбувався четвертий етап Міжнародної Школи Мультимедійної Журналістики, у якому взяло участь четверо студенток Магістерської програми з медіакомунікацій УКУ – Ярослава Друца, Марія Кочуренко, Ганна Чорнобровкіна та Крістіна Віслянська. Мультимедійні проекти учасників були об’єднані темою “креативні індустрії”.

Детальніше про віденський етап четвертої Школи: IV Міжнародна школа мультимедійної журналістики: 5 поглядів на сучасні креативні індустрії.

Роботи команд-учасниць четвертого етапу школи (12-16 лютого 2018 року, Відень)

З 10 по 15 липня 2017 року Магістерська програма з медіакомунікацій УКУ приймала учасників третьої школи у Львові, у партнерстві із Institut für Journalismus & Medienmanagement der FHWien der WKW та Kooperationsbüro Lemberg – Австрійським бюро кооперації у Львові. Темою, якій учасники присвятили свої мультимедійні історії, була екологія.

Детальніше про подію: Третя міжнародна школа мультимедійної журналістики: історії про екологію від студентів з Австрії, Данії, Грузії та України.

ТРЕТЯ МІЖНАРОДНА ШКОЛА МУЛЬТИМЕДІЙНОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ – 2017

Роботи команд-учасниць третього етапу школи (10-15 липня 2017 року, Львів)

У лютому 2017 року у Відні розпочався третій етап школи, у якому взяли участь троє студентів Магістерської програми з медіакомунікацій УКУ – Аліна Журбенко, Микита Богданов та Анастасія Івашина. Команди-учасниці працювали над мультимедійними проектами, присвяченими екологічній тематиці. Менторами проектів були Йенс Ланґ (ORF), Крістоф Цоттер (profil), Домінік Зіннрайх (Newsroom GmBH), Івонн Вілдер (Kurier) та Холуд Халіфа (фріланс-журналістка).

Роботи команд-учасниць третього етапу школи (лютий 2017 року, Відень)

 

У липні та серпні 2016 року Міжнародна школа мультимедійної журналістики також відбулась у Відні та Львові. Студенти з Інституту журналістики та медіа-менеджменту Віденського Технічного університету при Віденській торговельно-промисловій палаті (FH Wien der WKW), Магістерської програми з медіакомунікацій  і Школи журналістики Українського католицького університету, Данської школи медіа та журналістики (Danish School of Media & Journalism) та Грузинського інституту зв’язків з громадськістю (GIPA) працювали над мультимедійними презентаціями, які об’єднувала тема врядування (good governance).

ДРУГА МІЖНАРОДНА ШКОЛА МУЛЬТИМЕДІЙНОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ – 2016

Роботи команд-учасниць (липень-серпень 2016 року, Львів)

З 8 по 14 лютого 2016 року Інститут журналістики та медіаменеджменту Віденського технічного інституту при Віденській торговельній палаті (FHWien der WKW) спільно з Магістерською програмою з медіакомунікацій УКУ та Школою журналістики Українського католицького університету провели другий етап «Міжнародної школи мультимедійної журналістики» у Львові.

15 студентів-журналістів з України та Австрії, що пройшли професійний відбір,  протягом тижня в процесі спільного навчання під керівництвом досвідчених викладачів обох університетів, створювали авторські мультимедійні історії. Тема української частини проекту – «Пропаганда».

У межах програми студенти отримали міжнародний професійний досвід та заохочувалися до створення власної міжнародної медіамережі.

Серія лекцій та зустрічей з професійними українськими науковцями та медіа-експертами допомогла глибше зрозуміти особливості українського історичного, політичного та медіа-контексту.

Експерти та лектори:

Катерина Горчинська − українська журналістка, виконавчий директор Громадського телебачення з 2016 року.

Ярослав Грицак − український науковець, історик і публіцист. Доктор історичних наук, професор Українського Католицького Університету.

Сергій Каразій – журналіст-міжнародник, продюсер TV Reuters в Україні.

Міжнародна школа мультимедійної журналістики проходила за сприяння мера Львова Андрія Садового та фінансової підтримки Федерального міністерства науки та досліджень Австрії, за підтримки відділення OeAD у Львові, ТзОВ OeAD у Відні, міста Відень та культурного відділу Міністерства закордонних справ Австрії.

Роботи команд-учасниць другого етапу школи (8-14 лютого 2016 року, Львів)

  

  

 

Більше фото

1 Прес-реліз- eng

У серпні 2015 року восьмеро студентів Магістерської програми з медіакомунікацій та Школи журналістики Українського католицького університету – Оксана Ажнюк, Юлія Сосновська, Ліза Кузнєцова, Олексій КоваленкоОлександра Давиденко, Олександра Чернова, Наталя Патрікєєва і Артур Корнієнко – вирушили до Відня вчитись створювати мультимедійні історії. У межах спільного проекту Fachhochschule für Management und Kommunikation студенти Школи журналістики УКУ разом з австрійськими колегами знімали й писали спершу у Відні, а потім робитимуть це у Львові. Менторами були австрійські фахівці  Єнс Ланґ (ORF), Крістоф Цоттер (NZZ.at), Домінік Зіннрайх (Puls4) та Стефан Поллах, а з нашого боку студентам допомагали  Вікторія Романюк, Вікторія Бабенко і Андрій Приймаченко.

Результати проекту дивіться на сайті 

http://multimediajournalism.eu

мультимедійні історії