Школа стратегічного менеджменту «Стратегічні рішення та ефективний медіаменеджмент»

Магістерська програма з медіакомунікацій Українського Католицького Університету спільно з Deutsche Welle Akademie оголошує набір у Школу стратегічного менеджменту для громадянських журналістів на тему «Стратегічні рішення та ефективний медіаменеджмент».

 

 

Мета проекту – підвищити якість діяльності громадянських журналістів та їхніх організацій.

Кожна організація потребує ефективного менеджменту, доповненого лідерством. Сучасний менеджер повинен бути професійним, комунікабельним і надійним у своїй роботі, вміти креативно мислити та оперативно ухвалювати рішення. Поєднання його особистих та ділових якостей дає змогу створити результативну команду та успішний проект.

Тренери та теми:

Ярослав Ведмідь співзасновник digital-агенції Postmen, експерт із комунікацій.

Тема «Стратегії в нових медіа: чого можуть навчити світові медіахаузи, топ-блогери і політики».

Ірина Когут директор із розвитку PM Business Solution, бізнес-тренер, член Української асоціації управління проектами «Укрнет».

Тетяна Лебідь директор PM Business Solution, бізнес-тренер, член Української асоціації управління проектами «Укрнет», член Української асоціації маркетингу.

Тема «Менеджмент ефективного керівника».

Школа працюватиме три дні з 14 по 16 листопада 2018 року.

Участь у школі безкоштовна.

Проїзд, проживання і харчування учасників – коштом організаторів.

У проекті зможуть взяти участь 20 громадянських журналістів з усіх областей України, які використовують медійні засоби для втілення власних ідей, а також редактори, менеджери незалежних медій та громадянських медіаініціатив, які прагнуть розвивати та вдосконалювати власні проекти.

Якщо Ви хочете бути ефективним стратегічним менеджером, то надсилайте на адресу [email protected] CV та мотиваційний лист, у якому коротко опишіть, чому Ви хочете взяти участь у Школі..

Разом з основною інформацією ми чекаємо від Вас посилань на сайти, авторські блоги, YouTube. Лінки на акаунти в соціальних мережах теж розглянемо, але вони не є підставою для участі в проекті.

Заявки на участь у Школі стратегічного менеджменту приймаємо до 4 листопада 2018 року (включно).

Про результати добору повідомимо 7 листопада 2018 року.

Керівник проекту – Уляна Макаренко, [email protected]

Менеджер проекту – Вероніка Равська, [email protected]