Анатолій Шульгат

Павлоград

Освіта: Національний університет «Києво-Могилянська академія», бакалавр філософії.

Про себе: “Матеріал” для нових медій почав створювати ще коли навчався в павлоградській школі. Мова про аматорські відео, схожі за форматом на влогерські записи з Youtube. Наразі тішу себе надією, що той доробок канув у небуття назавжди.

Коли на третьому курсі бакалаврату з філософії усвідомив, що метафізикою постійно займатися не хочу, довго не думав: запустив ілюстратор, відеоредактори, розгорнув підручники з анімації, html-ю, css-у, javascript-у і поринув у світ візуалізації та дизайну.

У ті моменти зрозумів, що щось прекрасніше у світі за діалоги Платона, П’яту симфонію Бетховена та якісну інфографіку знайти важко. Після того, як побув фрілансером, попрацював контент-менеджером, у мене зародилися думки про нову спеціальність. Урешті-решт аналітичні тексти на osvita.mediasapiens.ua надихнули отримувати фах у медіа.

Поліпшують настрій журналістика даних, талановито оформлена статистика, аналітика, в основу якої покладена сучасна методологія, і постмодернізм як гра.

Публікації

2016

Камертон (у співавторстві)

До переліку включено матеріали, створені та опубліковані під час навчання на Магістерській програмі з медіакомунікацій УКУ