Анна Казак

Освіта: Запорізький національний університет, бакалавр історії.

Про себе: В університеті займалася дослідженням британо-радянських трансформацій 1945-1991 рр., історією Великобританії в контексті міжнародних відносин XX-XXI ст.,  впливом «особистісного фактору» на міждержавне співробітництво. Брала участь у Всеукраїнських конференціях молодих істориків. Маю досвід археологічних і польових досліджень, музейно-архівної практики.

Закінчила музичну школу за класом фортепіано. Займалася сучасною хореографією. Номінант різних Всеукраїнських змагань із джаз-модерну, контемпорарі, джаз-фанку.

Займаюся громадською діяльністю. Брала участь у волонтерських проектах, пов’язаних із  роботою з обдарованими дітьми (Варшава, Польща); у програмах обміну (США); благодійних проектах м. Запоріжжя.

Зацікавлення: інструментальна музика, політична психологія, хореографія, Великобританія, іспанська мова.

Наукові інтереси: PR-комунунікації, міжнародна журналістика, медіааналітика, медіапсихологія.

Тема медіадослідження: Творення революційного сленгу як медіатехнологія: мета, вплив, засоби поширення (на прикладі Революції на граніті, 1990 р.; Помаранчевої революції, 2004 р.; Революції гідності, 2013-2014 рр.).

Публікації:

2014

Кандидат, що пропустив власну виборчу кампанію, Медіакритика, 16.06.2014 (у співавторстві)

2015

Добровольці тилових батальйонів, Zaxid.net, 27.03.2015 (у співавторстві)

До переліку включено матеріали, створені та опубліковані під час навчання на Магістерській програмі з медіакомунікацій УКУ