Ганна Чорнобровкіна

Вінниця

Освіта: Львівський національний університет імені Івана Франка, філософський факультет.

Про себе: Філософський факультет був несвідомим, але одним із найкращих виборів ув моєму житті. Чому? Бо філософія не тільки розширює горизонт світобачення, а й дає розуміння того, як відбуваються ті чи інші оказії у цьому дивовижному світі. І звісно ж, філософія мати всіх наук:)

Працювала на телебаченні, в компанії 1+1 Продакшн. Починала з позиції логера і допрацювалась до сценариста-редактора. Була задіяна на проектах «Голос Країни» та «Світ Навиворіт».

Одним із досягнень у роботі вважаю своє стажування на проекті «Ukraines Next generation».

У майбутньому бачу себе управлінцем медійних проектів, і цей виклик самій собі привів мене на навчання в УКУ.

Полюбляю візуальні історії. Захоплююсь художньою літературою, зокрема класикою. Вважаю «Божественну комедію» Данте «літературним Еверестом», книгою, з перечитуванням якої відкриваєш для себе все нові і нові грані людської душі. Також обожнюю класичний кінематограф, але і не цураюсь сучасного. Велике натхнення черпаю із творчості японського аніматора Хаяо Міядзакі. Планую українську міфологію конвертувати у якісний художній фільм.

Неабияку цікавість маю до східних вчень.

Стою на позиціях гуманізму.

Не соромлюсь визнавати свої помилки і вірю, що поразка – це лише тимчасова перепона на шляху до мети.

Ціную у людях відкритість, чесність та вміння надихати до звершень. 

Професійні зацікавлення: медіавиробництво та PR-менеджмент, режисура, документалістика та репортаж, феномен соціальних мереж, Близький Схід, ісламізм, категорії «людяності» та «миру», права людини, технології та їхній вплив на суспільство.

Публікації

2017

Веб-проект V.I.E.W. – сайт про нон-фікшн (у співавторстві з Іриною Волощак та Катериною Лопушанською)

«КОМУНІКАЦІЯ З’ЇЛА КОЛОБКА». Марія Титаренко про парадоксальні комунікативні кейси (у співавторстві), 03.10.2017

До переліку включено матеріали, створені та опубліковані під час навчання на Магістерській програмі з медіакомунікацій УКУ