Ілля Ігнатов

Київ

Освіта: Києво-Могилянська Академія, факультет гуманітарних наук, бакалавр історії.

Про себе: Корінний киянин. З дитинства займався гірськолижним спортом. У 15 років, коли спорт уже остогид, в школі запропонували очолити тамтешню газету. Дотепер вважаю, що краще б шкільної “журналістики” не існувало. Тим не менш, через низку оказій потрапив до малесенького навчального гуртка журналістики, де здобув базові навички журналістики, редагування, верстки та ін. Тоді ж захопився гуманітаристикою (від історії та соціальної антропології до філософії та психотерапії) та кінематографом (обожнюю неонуар).

У Києво-Могилянській академії був старостою групи. Захистив диплом на тему “Злочин та слідство (за казусом 1797 р. в селі Яхни, що на Фастівщині)”, зосередившись на історії криміналітету та слідства, юридичній історії, історії ідей та уявлень, соціально-релігійній історії. Вийшло так собі, але комісії сподобалося.

Вивчаючи історію, захопився аналітикою. Але сталося так, що амбіції не дозволили все майбутнє життя аналізувати лише минуле. Пошуки нових об’єктів досліджень й привели мене на медіакомунікації в УКУ.

Працював будівельником, кур’єром та аніматором в сфері настільних ігор, івентмейкером у
пабі для мілітаристів та заступником директора з журнальних справ у видавництві Національної академії аграрних наук України.

Захоплююся літературою, масовою культурою, політикою, настільними іграми та фланерством в найкращих традиціях Бальзака. Найулюбленіший персонаж — Сунь Укун. Маю специфічне почуття гумору та досить експресивний стиль письма (багатьох страждань коштувало написати це резюме в більш-менш не епатажному стилі).

Наукові та професійні зацікавлення: гуманітаристика, освіта в цифрову епоху, вплив нових медій на образ влади, вплив моніторингових інститутів на владу.

Публікації

Як резолюцію Європарламенту про протидію російській пропаганді висвітлили медіаEuropean Journalism Observatory, 7.12.2016

Камертон (у співавторстві)

До переліку включено матеріали, створені та опубліковані під час навчання на Магістерській програмі з медіакомунікацій УКУ