Ірина Яворська

м. Ходорів Львівської області

Освіта: Львівський національний університет ім. Івана Франка, польська філологія.

Про себе: часто подумувала, що хочу бути журналістом, але вчасно зупинилась) Факультет філології я завжди називала своїм експериментом – вдалим. За час навчання не полонізувалась, але зрозуміла: чим є для мене література. Зачитуюсь творами повоєнного двадцятиліття та віршами В. Стуса. Не змогла б повноцінно жити без велопрогулянок та фото. Люблю нестандартних людей і їхні дивні захоплення. Вже вкотре випробовую себе в ролі педагога – допомагаю своїм учням спростити складні правила польської мови. Віднедавна перейняла на себе роль волонтера-організатора Польського кінофестивалю у Львові. У недалекому майбутньому планую ще перейняти роль кваліфікованого «медійника». Хочу бути корисною для суспільства і себе. У житті керуюсь двома принципами: «Все, що ти робиш – роби цікаво» і «Нікого не звинувачуй, окрім себе».

Зацікавлення: онлайн-медіа, відео (у всіх його аспектах), креативні студії, Digital Storytelling.

Публікації

2018

“Залили всю Україну гарним фундаментом і почнемо будувати хату”. Як волонтери допомагають реабілітаційному центру, Радіо Свобода, 22.08.2018 (у співавторстві)

Яніна Пруденко: «Технологія – наша органопроекція», 04.06.2018

2017

13 УМ(О)ВНИХ ЗНАКІВ алEGOрії (у співавторстві), 25.09.2017

До переліку включено матеріали, створені та опубліковані під час навчання на Магістерській програмі з медіакомунікацій УКУ