Каріна Степанчикова

Львів

Освіта: Львівський національний університет імені Івана Франка, факультет іноземних мов, іспанська мова та література.

Про себе: За професійним покликанням – аналітик соціальної та культурної антропології, у вільний час мрійниця. Пишу, читаю, досліджую науково-фантастичну прозу, міфологічне та історичне фентезі.

Перший фах дозволяє охопити Hispanidad, іспаномовну третину світу, оскільки матеріалів у перекладі є досить небагато. Вважаю, що відволікатись від аналітичного англоцентризму сучасного світу вкрай важливо для креативного мислення та звільнення від шаблонів.

Успішно захистила роботи про особливості метафори в іспаномовному ЗМІ, а також з поетики та проблематики творчості Рафаеля Марін Тречери, що адаптував рух cyberpunk у національній літературі та був сценаристом Marvel Comics. Проблемою української науки вважаю те, що студентські дослідження покриваються пилом на кафедрах ВНЗ.

На власному досвіді переконуюсь, що задля проекту з дедлайном можна засвоїти будь-яку науку, навіть якщо це авіаінженерія.

Вільно володію іспанською мовою (рівень С1), англійською (В2), вивчаю французьку (А2). У майбутньому планую подорожувати у різних регіонах світу та здобувати власний живий досвід не зі сторінок, а спілкуючись та досліджуючи ідеї. Мрію про виступ TEDx, екскурсію на космодром та долучитися до творення нового світу у важливих технологічних проектах.

Публікації

Театральний перформанс. Історії митців, що прагнуть змін 
Середньовічна казка: місто Крумлов 
У кольорі: Про мистецтво за чаєм з бергамотом
До переліку включено матеріали, створені та опубліковані під час навчання на Магістерській програмі з медіакомунікацій УКУ