Крістіна Віслянська

Львів

Освіта: Львівський національний університет імені Івана Франка, бакалавр англо-українського перекладу.

Про себе: Народилась та живу у Львові. В дитинстві відвідувала художню школу і думала, що майбутнє пов’яжу з творчістю. Проте вступати вирішила на переклад. Вже на третьому курсі знайшла роботу райтера: писала різноманітні есе на замовлення англійською мовою. Два роки працювала на фрілансі. А коли відчула, що хочу більшого, знайшла роботу штатного журналіста у всеукраїнському виданні.

Найбільше люблю розповідати історії людей. Вірю, що в кожній людині є щось своє, унікальне. Проте передати вусю глибину героя без візуального портрета майже неможливо. Тому я також закінчила фотошколу «Дієго Марадони» у Львові. Саме тоді, моя колись давня мрія стати художником здійснилась. Адже на зміну пензлям і фарбам прийшов фотоапарат. Тут, за допомогою технічних властивостей, я так само малюю картину. Реальну, зі справжніми емоціями людей, схопленими в одну долю секунди.

Нещодавно виграла свій перший фотоконкурс від «Canon» із темою «Історія у відображенні». Найбільше подобаються репортажна та вулична фотографії. Натхнення знаходжу у знімках Картьє Брессона, Георгія Пінхасова, Роберта Капи та Йозефа Куделкі. Мрію колись потрапити на сторінки легендарного видання від Magnum Photos. Вірю, що мрії здійснюються.

Окрім фотографії, також цікавлюсь кінематографом. Особливо подобаються фільми Стенлі Кубріка та Джима Джармуша. Найближчим часом планую опанувати відеозйомку та монтаж, а також глибше дослідити методи пропаганди та маніпуляцій у ЗМІ.

Зацікавлення: візуальні медії, фотографія XX сторіччя, інформаційні війни, мультимедійний сторітелінг, гонзо-журналістика.

Публікації

2017

«Листи, які не потрапляють у спам»: навіщо надсилати електронні листи в епоху диджиталу та як на них заробляти, 21.11.2017, Watcher.com.ua

«Не поспішайте людині щось продати. Поділіться з нею знанням», 10.10.2017, MediaLab Online

13 УМ(О)ВНИХ ЗНАКІВ алEGOрії (у співавторстві), 25.09.2017

Зйомка 360°/VR: імерсивність, інтрига, інформативність, 26.09.2017, Інститут масової інформації.

До переліку включено матеріали, створені та опубліковані під час навчання на Магістерській програмі з медіакомунікацій УКУ