Максим Бадік

Львів

Освіта: Львівський національний університет імені Івана Франка, історичний факультет, бакалавр соціології.

Про себе: понад 15 років є активним членом організації «Пласт». На волонтерських засадах майже три роки працював прес-секретарем та головою медіавідділу Львівського осередку «Пласт». Займався сайтом та соцмережами осередку, був речником організації у Львові, відвідував ефіри та давав коментарі, організовував піар-кампанії пластових заходів, працював над стратегією та медіаконтентом львівського осередку «Пласт». Від жовтня 2014-го виховую пластунів (хлопці 13–14 років).

Працював у прес-службі Львівської міської ради – організовував брифінги, прес-конференції, писав новини та комунікував із посадовцями та громадськими активістами щодо контенту.

Зацікавлення: політичні явища (Львів та Україна за часів Незалежності, доба правління Бориса Єльцина у Росії), вітчизняний та європейський футбол, шахи (здобув звання «Кандидат в майстри спорту» та викладав шахи у школі), сучасна українська музика, Grammar Nazi 😉.

Наукові інтереси: політичний дискурс у медіа, FacebookSMM, державний SMM, кризовий медіаменеджмент, спортивна журналістика.

Публікації

2017

«КОМУНІКАЦІЯ З’ЇЛА КОЛОБКА». Марія Титаренко про парадоксальні комунікативні кейси (у співавторстві), 03.10.2017

До переліку включено матеріали, створені та опубліковані під час навчання на Магістерській програмі з медіакомунікацій УКУ