Марія Сенишин

Стрий

Освіта: Національний університет «Львівська політехніка», бакалавр журналістики.

Про себе: Народилася і виросла в Стрию. Залишаюся голодною до знань, невгамовною до життя. Гармонію бачу у поєднанні гарячого серця та холодного розуму. Одна з моїх сильних сторін — ентузіазм до того, що роблю. Слабка сторона — не можу робити те, що не люблю.)

Керуюсь чим? Якщо тобі здається що щось треба міняти у тому житті — тобі не здається. Звідси виходить, що кожен день – чудова можливість, щоб змінити себе на краще.

Надихає : чесність — перш за все собі, Жадан, документальні фільми BBC, німецька мова, вершини гір, подорожі, східна культура, доцільне використання якісної іронії, мотоцикли, швидкість, адреналін. Свою натуру проявляю у музиці, яку слухаю, у літературі, яку обираю для читання. Ціную звуки гітари та арфи, людей, явища чи процеси, які розпалюють іскру у очах.

Наукові інтереси: реклама, психологія реклами, PR, маніпуляції в медіа. Все, що стосується візуалізації.

Публікації

2018

Гуманізуємо освіту – гуманізуємо суспільство, – організаторка фестивалю з педагогіки Валентина Матяшук (фото), Dyvys.info, 17.03.2018

2017

Ход освободительной борьбы, Грани.ру, 20.09.2017

2016

Easy rider

Людина, що шукає світло (у співавторстві)

(Не)пересічні львів’яни. Балерина про життя на пуантах, травми та пенсію (фото), Твоє місто

Franz Kafka, The Metamorphosis

До переліку включено матеріали, створені та опубліковані під час навчання на Магістерській програмі з медіакомунікацій УКУ