Тереза Дичка

м. Калуш, Івано-Франківська область

Освіта: Українська академія друкарства, бакалавр, фахівець з реклами та зв’язків з громадськістю.

Про себе: Народилась і виросла в Калуші, чотири роки вивчала правознавство в Івано-Франківську і ще чотири журналістику у Львові. Працюю у корпоративному PR.

Захоплююсь service learning. Багато подорожую та вивчаю світ через волонтерство. Виховую в собі дипломатичність та універсальність. Хочу добре опанувати сторітелінг та візуалізацію даних, щоб говорити про прості й найважливіші речі, налагоджувати контакти, зменшувати кількість упереджених та руйнувати стереотипи.

Найулюбленіші книги люди. Брала участь в організації Human Library у Liberec, Czech Republic.

Цікавлюсь темою кордонів, яку почала досліджувати у Transit Camp Friedland (Німеччина) за підтримки UNESCO та Peace Activism Through Lessons from History of Forced Migration.

Люблю читати українську поезію, ходити в театр Курбаса та їздити на велосипеді. Найбільше ціную чесність та бажання розвиватись.

Наукові інтереси: міжкультурна комунікація, соціальні медії, сторітелінг, фотожурналістика, візуалізація інформації, історія повсякденності.

Публікації

2017

Веб-проект У дорозі – тревел-блог (у співавторстві з Ярославою Друцою)

До переліку включено матеріали, створені та опубліковані під час навчання на Магістерській програмі з медіакомунікацій УКУ