Тетяна Семейко

Миколаїв

Освіта: Чорноморський національний університет імені Петра Могили, бакалавр міжнародних відносин.

Про себе: Навчалася на факультеті журналістики Національного авіаційного університету (Київ) до 2014 року. На першому курсі писала відгуки з концертів гуртів, таких як Accept, Riverside, UriahHeep, Rage для тематичної групи у соціальній мережі. Після другого курсу працювала в регіональному онлайн-виданні «Преступности.нет». З 2014 по 2016 рік вивчала міжнародні відносини в ЧНУ ім. Петра Могили.

Під час навчання брала участь у короткострокових проектах, зокрема «Energy efficiency and civil society. German experience for Ukraine» від DAAD. Результатом проекту став документальний фільм, до якого було включено досвід в сфері енергоефективності міст (Бремен, Гамбург, Ганновер та Лейпциг). А також, у проекті-семінарі «Die Zukunft der Presse ist Universitätsrundfunk als unabhängige Informationsquelle», метою якого було створення та запис власних радіопрограм, у співпраці з представниками радіо «Квіт» та Corax (м. Галле, Німеччина).

Наукові інтереси: онлайн-медіа, медіааналітика, візуалізація даних, digital storytelling.

Публікації

2018

#CoopsViadrina Volume 1, a Platform Magazine (у співавторстві)

2016

Motion Designer: To animate got just the same meaning as bring to life, 16.10.2016

До переліку включено матеріали, створені та опубліковані під час навчання на Магістерській програмі з медіакомунікацій УКУ