Валентина Королевська

Хмельницький

Освіта: Хмельницький національний університет, бакалавр філології.

Про себе: люблю жартувати з друзями за кавою, танцювати в центрі міста, шукати орфографічні помилки на банерах, багато та швидко ходити пішки. Не люблю, коли мене лякають та лоскочуть. Не розумію як можна брехати, не снідати та не дякувати водієві маршрутки. Ціную час та емоції. Вважаю виявом любові сказати правду в обличчя.

Треба робити – роблю. Ось так і з’являється різний досвід: аматорські театральні постановки, організація та робота в підліткових і дитячих християнських таборах, проведення молодіжних заходів, короткотермінові місіонерські проекти серед ромів на Закарпатті.

Останні три роки моїм серцем та душею був Lighthouse English Club – волонтерський християнський проект із вивчення англійської мови для дорослих. Там я викладала англійську та координувала роботу клубу, навчилась бути гнучкою та сприймати різних людей: веселих, непосидючих, замкнених, спонтанних, дивакуватих, мрійливих, сором’язливих, творчих. Життя активно вчить мене любити та поважати людей – усіх і без винятку.

Публікації

2017

Веб-проект Crafty – інтернет-магазин (у співавторстві з Іриною Павленко)

До переліку включено матеріали, створені та опубліковані під час навчання на Магістерській програмі з медіакомунікацій УКУ