Валерія Пінчук

Бровари

Освіта: Національний університет «Києво-Могилянська академія», бакалавр філології.

Про себе: У будь-якій справі ціную креативний підхід та вміння по-новому поглянути на ситуацію. Подобається працювати на результат та бачити втілення своїх ідей. Ще зі шкільних років прагнула до творчості, грала в музичному гурті на гітарі та співала (щоправда, гурт досить швидко розпався, але досвід був цікавий). Займалася громадською діяльністю, була членом правління організації «Молодь ДемАльянсу Бровари». Проводила заняття з орігамі та англійської у волонтерському проекті для дітей. Деякий час вела соцмережі творчого об’єднання #Babylon`13. Ілюструвала книги для навчання дітей англійської від проекту The House of Bluebird. Можливо, ці всі сфери здаються не пов’язаними між собою, але я завжди намагаюся ловити можливості, які дає життя і діяти залежно від обставин. У майбутньому хотілось би створювати потужний візуальний контент.

Наукові інтереси: постколоніальна культура, ілюстрація, кінематограф, маніпуляції в медіях, урбаністика, кризові комунікації.

Публікації

2017

Веб-проект Melange (у співавторстві з Еліною Андрусь)

До переліку включено матеріали, створені та опубліковані під час навчання на Магістерській програмі з медіакомунікацій УКУ