Ірина Саківська

Навчальні курси: Риторика конфлікту в медіа (англійською мовою), Теорія медіа та суспільства.

Журналістка, репортерка. Асистент кафедри медіакомунікацій Українського католицького університету.

Ірина-Злата Саківська виросла у місті Ходорові Львівської області. У 2010 році закінчила Могилянську школу журналістики Національного університету «Києво-Могилянська академія» (магістр журналістики). У 2009-2011 роках публікувалась у виданнях «Телекритика», «Український погляд», «Українська правда», кореспондент журналів «Український Тиждень», «Країна». У 2010-2012 роках викладала журналістику й англійську мову в Джоґджакартському державному університеті (Yogyakarta State University) на острові Ява, Індонезія.

У 2012-2013 роках – керівник PR-відділу, спеціаліст із комунікації та зв’язків з громадськістю у Державному історично-культурному заповіднику «Тустань» (Львів).

Від 2010 року займається науково-педагогічною роботою. Із 2013 року працює у Школі журналістики УКУ.

У 2013 році із репортажем «Лаос: назад у світле майбутнє» потрапила у десятку авторів найкращих художніх репортажів, які буде опубліковано у книзі «Самовидець: репортаж про себе і світ».

Публікації:

  • Nabytovych Iryna. Narrative Shaping Power of Social Media: a New Turn of Ukrainian Public Sphere with #Euromaidan Hashtag Appearance // Spheres of Culture. –  Vol. 8. – 2014. – P. 538-548.
  • Набитович Ірина. Вплив соціальних медіа на демократичні процеси як теоретична проблема / Ірина Набитович // Spheres of Culture. – Lublin: UMCS, – Vol. 1. – 2012. – P. 294-304.

Наукові інтереси: PR-комунікації та пропаганда, інформаційні війни та маніпуляції в медіа,  риторика війни та миру в медіа, онлайн-активізм та політична участь

 e-mail: [email protected]

Facebook: Irene Sakivska