Іван Городиський

Навчальний курс: медіаправо.

Кандидат юридичних наук, директор Школи права Українського Католицького Університету, керуючий партнер юридичної фірми «Dexis Partners». Випускник Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидат юридичних наук (2014), автор понад 30 наукових публікацій. У якості учасника та доповідача брав участь у низці міжнародних форумів та конференцій в Україні, Білорусі, Ізраїлі, Нідерландах, Польщі, Франції.

Іван має семирічний досвід юридичної практики. У 2015-2017 роках був директором Центру верховенства права Українського Католицького Університету. У 2013-2015 роках був юристом Львівського ІТ Кластеру, з 2015 року надає юридичну підтримку Асоціації «Львівський центр інновацій». Він спеціалізується на наданні юридичної підтримки проектам у сферах ІТ та будівництва, на корпоративному праві, правових питаннях захисту персональних даних тощо. Як експерт співпрацює з Радою Європи та World Justice Project. Співзасновник та член правління Львівського центру міжнародного права та прав людини.

З 2014 року Іван є членом Асоціації правників України та Української асоціації міжнародного права.

Наукові інтереси: міжнародне публічне право, корпоративні правовідносини, ІТ та медіаправо, захист персональних даних.

e-mail: [email protected]

Facebook: Ivan Horodyskyy

Медіаправо

Навчальний курс «Медіаправо» присвячений вивченню правових засад медіадіяльності в Україні. У ході курсу розкриваються такі питання як свобода слова, її значення та захист у сучасному світі, зміст правового статусу журналіста, права журналіста та межі їх реалізації, використання передбачених законом інструментів в рамках журналістської діяльності та ін. Особлива увага приділяється правовому регулюванню діяльності журналіста в практичних ситуаціях, зокрема під час журналістських розслідувань, збройного конфлікту тощо.