Оголошуємо набір громадянських журналістів на тренінговий інтенсив “Як монетизувати незалежний онлайн-медіапроект”

Магістерська програма з медіакомунікацій Українського католицького університету спільно з Deutsche Welle Akademie оголошує набір громадянських журналістів на тренінговий інтенсив “Як монетизувати незалежний онлайн-медіапроект”.

Мета – об’єднати молодих українських активістів, студентів, блогерів, стримерів, медійних діячів та тих, для кого журналістика – неосновна професія.

Ви дізнаєтесь як створити успішний та фінансово незалежний медіапроект.

Тренери та теми:

Андрій Александров – заступник директора інформаційної компанії БелаПАН, головний редактор «Білоруського журналу», фахівець з медіаменеджменту, медіатренер.

Тема: Як будувати стратегію для розвитку медіастартапу” .

Олександр Саліженко – Digital-директор проекту Центр UA.

Тема: “Технології просування онлайн-контенту”.

Андрій Пушкарьов – директор із нативной реклами РБК-Україна.

Тема: “Стратегії ефективної інтернет-реклами”.

Юлія Макгаффі – шеф-редакторка інтернет-журналу платформи благодійності Charitum.

Тема: “Як створювати та просувати нові онлайн-формати”.

Світлана Колодій – організаторка «Спільнокошту».

Тема: “Краудфандинг як форма комунікації з аудиторією”.

Найкращі курси і стипендії жовтня, Телекритика

Тренінговий інтенсив триватиме упродовж трьох днів – з 17 по 19 жовтня 2017 року.

У проекті зможуть взяти участь 20 молодих медіаактивістів з усіх областей України, які використовують медійні засоби, щоб втілити власні ідеї.

Щоб взяти участь в інтенсиві, Вам потрібно на адресу [email protected] надіслати CV та мотиваційний лист, у якому коротко описати, чому Ви хочете стати учасником тренінгів.

Окрім основної інформації, ми чекаємо від Вас посилань на сайти, авторські блоги, YouTube. Лінки на акаунти в соціальних мережах теж розглянемо, але вони не є підставою для участі в проекті.

Проїзд, проживання і харчування учасників забезпечують організатори.

Кінцевий термін подання заявок на участь у тренінговому інтенсиві – 9 жовтня 2017 року.

Про результати добору повідомимо 10 жовтня.

Керівник проекту – Вікторія Романюк, [email protected]

Менеджер проекту – Вероніка Равська, [email protected]