Відеозйомка у форматі 360°/VR: тренінг Олексія Фурмана та Сергія Полежаки

Із 7 по 11 вересня 2017 року студенти першого курсу Магістерської програми з медіакомунікацій УКУ вивчали принципи та технології відеозйомки у форматі 360°/VR під керівництвом засновників New Cave Media Олексія Фурмана та Сергія Полежаки.

Упродовж чотирьох днів студенти освоювали технології відеозйомки у форматі 360° та створювали власний сферичний відеопроект-презентацію нового студентського набору.

11 вересня у межах святкового тижня УКУ в Центрі імені Митрополита Андрея Шептицького відбулася відкрита лекція Олексія Фурмана «Зйомка 360°/VR: міфи і виклики для медійників у роботі з віртуальною реальністю».

На завершення події студенти першого курсу Магістерської програми з медіакомунікацій УКУ презентували результат своєї роботи, а також розповіли про виклики та труднощі, які довелося долати у процесі роботи з інноваційним відеоформатом.

Зйомка 360°/VR: імерсивність, інтрига, інформативність (автор – Крістіна Віслянська)

360°/VR – зйомка що перевертає свідомість